Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Maszyny
W celu pełniejszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów firma nasza zajmuje się również dystrybucją maszyn dla przemysłu mięsnego.
 
 
Jesteśmy przedstawicielem firmy Tipper Tie (producenta klipsownic: Technopack, Tipper Tie, Alpina) – wiodącego producenta urządzeń do przetwórstwa.
 
 
Sprzedajemy także urządzenia znanej i cenionej niemieckiej firmy Nock, która jest producentem odskórowaczek, odbłoniarek, krajalnic oraz łuskownic lodu.
 
 
W swojej ofercie mamy również masownice, mieszałki oraz nastrzykiwarki firmy Vakona.
 
 
Od 2013 roku nasza Firma jest przedstawicielem firmy Mado GMBH na rynku polskim – sprzedając wilki, piły taśmowe, ostrzałki, kutry misowe tego jednego z najlepszych europejskich producentów maszyn.
 
Masz pytania?
Pisz na: maszyny@panepol.pl
Dzwoń: 501 228 004  - Zbyszek 
             502 533 452  - Tomek 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
fax: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami