Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Maszyny
W celu pełniejszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów firma nasza zajmuje się również dystrybucją maszyn dla przemysłu mięsnego.
 
 
Jesteśmy przedstawicielem firmy Tipper Tie (producenta klipsownic: Technopack, Tipper Tie, Alpina) – wiodącego producenta urządzeń do przetwórstwa.
 
 
Sprzedajemy także urządzenia znanej i cenionej niemieckiej firmy Nock, która jest producentem odskórowaczek, odbłoniarek, krajalnic oraz łuskownic lodu.
 
 

 
W roku 2019 wprowadziliśmy na Polski rynek systemy BASTRA. To między innymi specjalnie opracowane komory parzelnicze
i wędzarnicze, generatory dymu, komory dojrzewalniczo – klimatyzacyjne, kotły parzelnicze oraz komory do gotowania.
Wyróżnia je optymalizacja wyników produkcji, wysoka wydajność, najwyższa jakość konstrukcji
i technologia przyjazna dla środowiska.
 
 
FRIMAQ PACKAGING, S.L.  to hiszpańska firma, która rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, a działalność produkcyjną w 2002 roku. W halach o powierzchni przekraczającej 5000 m² znajdują się strefy produkcyjne, magazyny i zaplecze administracyjne. Frimaq skupia ludzi, którzy swoją pasją i wieloletnim doświadczeniem konstruują i budują maszyny dopasowane do potrzeb klienta i rynku. Ciągły, zrównoważony rozwój pozwala iść do przodu i patrzeć w przyszłość z optymizmem.
Niemiecka firma K+G Wetter produkuje najwyższej jakości kutry misowe, wilki i wilko-mieszałki do przetwarzania produktów
 spożywczych. Użyte do budowy wysokiej jakości materiały zapewniają niezawodność i higienę pracy produkowanych 
maszyn oraz wysoką wydajność. Wszystkie produkowane przez K+G Wetter urządzenia charakteryzują się łatwością w obsłudze, bezpieczeństwem użytkowania oraz energooszczędnością. Dokładnie przemyślana konstrukcja produkowanych urządzeń gwarantuje minimalny kontakt człowieka z produktem oraz zgodność z normami sanitarno-higienicznymi.


Masz pytania?
Pisz na: maszyny@panepol.pl
Dzwoń: 
660 748 112 - Agnieszka 
502 533 452 - Łukasz
501 228 004 - Zbyszek 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
tel.: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami