Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Nadruki standardowe
Nadruki standardowe (neutralne i maskujące)

Zachęcić klienta do zakupu produktu to rola jego opakowania. Dlatego każdy z producentów wędlin decyduje się na wykonanie nadruku na osłonkach, charakterystycznego dla jego wyrobu.

Nadruki wykonujemy techniką fleksograficzną w 6-ciu kolorach dwustronnie na osłonkach barierowych, białkowych, poliamidowych, faserinach i fibrousach. Zamówienia wykonujemy w bardzo krótkim terminie.

Posiadamy bardzo dużą bazę własnych wzorów nadruków neutralnych i maskujących.

Na osłonki i farby posiadamy atesty PZH.

Jeśli masz pytania skontaktuj się ze specjalistą ds. nadruków: 

JUSTYNA ŻURAWKA
  
509 724 402
nadruki@panepol.pl 


PRAWA AUTORSKIE - wszelkie prawa do materiałów zawartych na tej stronie są zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, rozpowszechnianie, modyfikowanie oraz używanie materiałów bez pisemnej zgody twórcy grafiki jest zabronione.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
fax: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami