Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Osiągnięcia
Nasze starania o stworzenie wiarygodnego i rzetelnego wizerunku firmy zostały szybko dostrzeżone zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Już w pierwszym roku działalności zostaliśmy wyróżnieni przyznaniem Złotego Medalu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W 1992 roku ponownie uhonorowani zostaliśmy Złotym Medalem MTP.

Złoty AS Polish Promotion Corporation Warszawa 1993 rok
Rok 1993 – kapituła Polish Promotion Corporation nagrodziła nas Srebrnym, a następnie Złotym ASEM za aktyw- ność, rzetelność i gospodarność.

Srebrny AS Polish Promotion Corporation Warszawa 1993 rok
Rok 1993 – kapituła Polish Promotion Corporation nagrodziła nas Srebrnym, a następnie Złotym ASEM za aktywność, rzetelność i gospodarność.

Jubileuszowy Medal z okazji 75-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymała Firma Panepol z podziękowaniem za wieloletnią współpracę - 1996 rok
Rok 1996 to zaszczyt uhonorowania firmy, jako wieloletniego wystawcy na Targach Rolno-Spożywczych POLAGRA w Poznaniu, jubileuszowym medalem 75-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złota Gwiazda Łuku Europejskiego ARCH OF EUROPE Madryt 1996 rok
W dniu 15 kwietnia 1996 roku doczekaliśmy międzynarodowej nobilitacji. Podczas specjalnej gali z udziałem kilkuset indywidualnie zaproszonych gości, prezes i współwłaściciel PANEPOL-u Pan Dariusz PASZKOWSKI odebrał w Madrycie Złotą Gwiazdę Łuku Europejskiego ARCH OF EUROPE. Był to dowód uznania za "doskonały wizerunek przedsiębiorstwa i jakość jego produktów". Tak właśnie sformułowano na piśmie decyzję renomowanego stowarzyszenia J*BAN Imagen Arte, przyznającego indywidualnie niezmiernie cenione, prestiżowe nagrody.

O powadze tego jednorazowego wyróżnienia niech świadczy fakt, że pretendowały do niego firmy ze 129 państw całego świata, podczas już 22 edycji. Wyróżnienie w tym towarzystwie to naprawdę sukces. Nagroda J*BAN, którą cenimy sobie dotychczas najwyżej, pozwala nam używać logo stowarzyszenia w kontaktach gospodarczych i w kampaniach reklamowych.

OSKAR Klubu Zdobywców Oskarów 1998 rok
Otrzymaliśmy również, decyzją z 21 września 1998 roku nominacja Kapituły Stowarzyszenia Klubu Zdobywców Oskarów do Handlowego OSKARA′98 za całokształt działalności.

International Platinum Star For Quality Commitment Platynowa Gwiazda za najwyższą Jakość 1999 rok
W 1999 roku ponownie stowarzyszenie J*BAN doceniło profesjonalizm naszej firmy, honorując ją nagrodą Platynowej Gwiazdy za Najwyższą Jakość.

Od wielu lat firma zabiega o zainteresowanie swoimi towarami nowych klientów, poprzez uczestnictwo w liczących się imprezach targowo-wystawienniczych zarówno w kraju, jak i za granicą, samodzielnie na terenie Rosji, Białorusi i Ukrainy oraz jako przedstawiciele na Europę Środkowo-Wschodnią naszych niemieckich partnerów na największych europejskich targach rolno-spożywczych IFFA we Frankfurcie nad Menem.

Z okazji 10-lecia działalności Firmy Panepol, oraz podziękowanie za dobrą współpracę Firma PANEXIM GmbH Wicklesgreuth - Niemcy 1999 rok

Z okazji 10-lecia działalności Firmy Panepol oraz podziękowanie za dobrą współpracę Firma DEVRO - TEEPAK - 1999 rok

Nominacja do nagrody Century International Quality Era Award Genewa - Szwajcaria 2003 r.

Uzyskanie tytułu Solidna Firma 2003 Warszawa 2004

Otrzymanie wyróżnienia w programie Gospodarczo - Konsumenckim Biała Lista Solidna Firma 2003

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Tech 2011 za osłonkę kolagenową Select Plus - Poznań 2011

Laureat rankingu firm rodzinnych roku 2011

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2011
Prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland.

Certyfikat Firma godna polecenia 2013
Wyróżnienie przyznane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2015
Prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland.

Gepard biznesu 2016
Nagroda za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej firmy.

Ogólnopolski Cech Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Cechu Rzeźników-Wędliniarzy-Kucharzy, który łączy ponad 750 lat tradycji zawodowych z bardzo nowoczesnym podejściem do informowania, promowania i pogłębiania wiedzy w naszej branży.

Nasze plany rozwojowe to systematyczny rozwój hurtowej sieci sprzedaży w kraju oraz ekspansja na teren sąsiednich państw Europy Wschodniej. Ponadto realizujemy i planujemy na przyszłość ciągłe poszerzanie palety oferowanych towarów, śledzenie i szybkie promowanie wszelkich nowości w branży przetwórstwa mięsnego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
tel.: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami