Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Środki funkcjonalne
 

FOSFORANY

NOMINA mieszanina polifosforanów, zwiększa wiązanie wody i zapobiega wyciekom termicznym w przetworach mięsnych, jest stabilizatorem, substancją emulgującą i teksturotwórczą, stanowi składnik mieszanek nastrzykowych i zalewowych;

zawiera min. 56%, max. 58% P2O5,.

Dawkowanie: do 5g/ kg gotowego wyrobu w przeliczeniu na P2O5,.

Opakowanie: 25 kg

NOMINA Plus mieszanina polifosforanów, zwiększa wiązanie wody i zapobiega wyciekom termicznym w przetworach mięsnych, jest stabilizatorem, substancją emulgującą i teksturotwórczą, stanowi składnik mieszanek nastrzykowych i zalewowych; zawiera min. 58,5%, max. 60% P2O5,.

Dawkowanie: do 5g/ kg gotowego wyrobu w przeliczeniu na P2O5,.

Opakowanie: 25 kgWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
tel.: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami