Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Manualne – półautomatyczne systemy pakowania typu traysealer
Maszyny pakujące typu traysealer, zajmujące mało miejsca, z możliwością dostosowania po potrzeb i wydajności małych i średnich zakładów (produkcji). Frimaq daje możliwość dostosowana akcesoriów i wyposażenia maszyn tworząc z nich profesjonalne urządzenia o niskim koszcie inwestycyjnym a przy tym kompaktowe i spersonalizowane do potrzeb.

Wersje:
- Maxi
Kompaktowe urządzenie mogące zamykać produkty z prefabrykowane tacki (różne rodzaje materiału) – z możliwością dopasowania formy, kształtu opakowania oraz zastosowania Vacuum lub atmosfery zmodyfikowanej
- Maxi skin
Kompaktowe urządzenie mogące zamykać produkty z prefabrykowane tacki (różne rodzaje materiału) – z możliwością dopasowania formy, kształtu opakowania oraz zastosowania Vacuum lub atmosfery zmodyfikowanej. Możliwość zastosowania formy pakowania typu skin do 10mm ponad tackę.


traysealer MINI.pdf 9.07 MB | Pobierz
traysealer MINI.pdf
traysealer.pdf 10.95 MB | Pobierz
traysealer.pdf


Zapytanie ofertowe

Zadaj pytanie specjaliście
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
tel.: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami