Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Maszyny pakujące termoformujące typ: folia double film (podwójna folia)
Urządzenia tego typu sprawdzają się przy pakowaniu produktów w folię o grubości od 350 do 1200mic. Opakowanie charakteryzuje się regularnym kształtem, dopasowanym do zapakowanego produktu pod względem wielkości i formy. Jest to możliwe do osiągnięcia poprzez zastosowanie formy kształtującej filię dolną, zapewniającą właściwy poziom wytłoczenia i ukształtowania tacki.Wyjątkową możliwością pracy tego urządzenia jest możliwość zastosowania podwójnej folii górnej. Częstym sposobem pakowania jest tu zastosowanie folii skin o podwyższonych parametrach przepuszczalności, która to folia tworzy otoczkę wokół produktu, utrzymującą w jednej pozycji i w jednym kształcieFolia górna – przykrywająca – ma gładka powierzchnią i jest folią barierową co zapewnia możliwość zastosowania płaskiej etykiety lub innej formy oznakowania oraz utrzymuje właściwe warunki produktu zapakowanego.Możliwość zastosowania vacuum lub atmosfery zmodyfikowanej (MAP), w różnych formach, kształtach i sposobach (m.in. skin) zapewnią optymalny termin przydatności do spożycia, właściwy wygląd oraz wyróżnienie produktu..

Korzyści Frimaq:
- Dopasowanie do wymagań produkcyjnych, jakościowych, technologicznych
- Konstrukcja ze stali nierdzewnej
- Indywidualnie dopasowane rozwiązania techniczne
- Wytrzymała obudowa dostosowywana do potrzeb zakładu
- Niezawodność, długa żywotność urządzeń
- Efektywne wykorzystanie folii i energii.
- Dopasowanie obszaru załadunku.
- Łatwo zdejmowana obudowa
- ip65 i ip67
- Szeroka gama rozwiązań, z możliwością pakowania produktów spożywczych i niespożywczych.

Uwaga: opcja skin do wysokości narożników tacki!!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
tel.: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami