Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Nadruki fleksograficzne

Oferujemy wysokiej jakości druk fleksograficzny, który ma doskonałą jakość, bogatą kolorystykę, jest odporny na wilgoć, tłuszcz i temperaturę. Do druku używamy farb rozpuszczalnikowych lub utwardzanych UV, w zależności od życzeń klienta, rodzaju osłonki oraz złożoności wzoru do druku. Nadruki wykonujemy w 6-ciu kolorach dwustronnie na osłonkach barierowych, białkowych, poliamidowych i fibrousach. Na Państwa życzenie osłonki również marszczymy. 

Posiadamy bardzo dużą bazę własnych wzorów nadruków neutralnych. Aby w pełni sprostać Państwa potrzebom zapewniamy również profesjonalną obsługę w zakresie projektowania szaty graficznej poszczególnych asortymentów. Nasi doświadczeni projektanci uwzględniają każde życzenia i uwagi, aby w końcowym efekcie nadruk był estetyczny, wyróżniający się i żeby z pewnością odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę P.Z. Panepol sp. z o.o. i oświadczam, iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej od firmy P.Z. Panepol sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego.

P.Z. Panepol Sp. z o.o.
Wysogotowo k. Poznania
ul. Bukowska 18
62-081 Przeźmierowo
tel.: +48 61 814 38 22
tel.: +48 61 814 36 62
e-mail: panepol@panepol.pl
www.panepol.pl
Bądź na bieżaco z nowościami